Kontakt oss

Titan Sport er en totalleverandør av idrettsutstyr og med kunnskap og erfaring fra mange år i bransjen. Vi hjelper deg gjerne med hele prosessen fra prosjektering av et nytt anlegg til åpningsfesten. Ta kontakt med oss, så hjelper vi deg helt i mål!

Adresser

Titan Sport avd. Drammen

Nedre Eikervei 37A,
3045 Drammen
Tlf: +47 32 89 50 70
info@titansport.no

Veibeskrivelse

Titan Sport avd. Aurskog

Killingmo & Tønsberg
Blakervegen 1233, 1930 Aurskog
Tlf: +47 32 89 50 70
info@titansport.no

Veibeskrivelse

Kontaktpersoner

Stian Møller

Stian Møller

Daglig leder

Tlf: 909 78 032
stian@titansport.no 

Elin Hansen

Elin Hansen

Ordresalg og lager

Tlf: 919 02 994
elin@titansport.no

Jan Eivind Tollerud

Jan Eivind Tollerud

Ordresalg og lager

Tlf: 911 21 749
jan@titansport.no 

Kenneth Fossli

Kenneth Fossli

Prosjekt og salg

Tlf: 413 31 333
fossli@titansport.no 

Christopher Bertelsen

Christopher Bertelsen

Service og årskontroll

Tlf: 483 63 617
christopher@titansport.no

Marius Ljønes

Marius Ljønes

Prosjektsalg og prosjektering

Tlf: 917 70 664
marius@titansport.no 

Knut Sannum

Knut Sannum

Prosjektsalg og prosjektering

Henrik Sørbø

Henrik Sørbø

Prosjektsalg og prosjektering

Kathrine Møller

Kathrine Møller

Administrasjon og økonomi

Tlf: 414 43 227
kathrine@titansport.no 

Send oss en henvendelse

Har du spørsmål om noen av våre produkter eller tjenester?
Send oss gjerne en henvendelse ved å fylle ut skjemaet.
Vi svarer deg så raskt vi har mulighet.